Mazda 3 2.0 Skyactiv-G 2019 review

Mazda – модель четвертого покоління. Протягом багатьох років автомобіль, який був на узбіччі, як сором’язлива дитина, що ховається в задній частині класу, сімейний хетчбек Mazda повинен вийти зі своєї шкіри і зробити себе поміченим, якщо це внесе позитивний внесок у успіх компанії.

Вона приходить в той час, коли конкуренція рухається в невпинному темпі. Volkswagen Гольф являє собою hatchback для всіх сезонів з upmarket vibe та ці дні такий гарний як продається себе на силі його репутації. Ford Focus пропонує провідний водійський досвід класу в умовах конкурентних витрат, які будь-якому водієві або водію компанії важко буде ігнорувати.

Так що нового? Що допоможе Mazda бути релевантними? Kota Beppu, інженер, який керує розробкою Mazda каже, що нова модель буде звертатися до “вільних духів”. Це не важко уявити собі, що такі люди економитимуть на MX-5 або, колись, RX-7, але чи є у людей гостре бажання виразити себе з вибором хетчбека, є спірним.

Еволюція Mazda Kodo мова дизайну, це має надзвичайно низький ніс, елегантні форми панелі та похила лінія даху. Дизайн інтер’єру має тонкий мінімалізм до нього, з стрункою панеллю розбитої на привабливі складки, які проходять повну довжину і впадають у двері. Матеріали, стерео та клімат контроль мають теж задовільну дію.

На верхній панелі приладової панелі розміщено новий інформаційно-розважальний дисплей 8.8, спрямований у напрямку водія. Ви не можете керувати нею на дотик, хоча; Дослідження Mazda показало, що сенсорні екрани сприяють великим руховим рухам (іншими словами, вони змушують водія мізерно), тобто водій мимоволі застосовує крутний момент до рульового колеса і, отже, може виходити зі своєї смуги.

Таке ж дослідження продемонструвало, що очі фокусуються швидше, коли такі екрани знаходяться на відстані, так що Mazda (компанія, яка ніколи не боїться долати тенденцію) встановлює екран трохи назад. Основними інтерфейсами є інтуїтивний ротаційний контролер і голосовий контроль.

Позиція водіння відмінна, перероблені місця є першокласними, а зважування педалей і рульового керування є послідовними. Недоліком є ​​те, що над-плече видимість досить бідна, через широкий С-стовп і дрібні задні вікна.

Це невеликий хетчбек. На задніх сидіннях дорослі, що наближаються до шести футів заввишки, головою спираються у похилий дах; і багажник втратив трохи потужності, тепер тримає 295 літрів.

Це більше, ніж просто автомобіль. Вона виглядає легко на очах, має естетичну внутрішню частину, яка рідко зустрічається в японських автомобілях і дисках.

Автомобіль виробляє 120 к.с.

Mazda 3 2.0 специфікація Skyactiv-G

 Лос-Анджелес, США Ціна £ 21,100 (за оцінками) На продаж Квітень Двигун 1998cc, 4cyls, бензин Потужність 118bhp на 6000rpm Крутний момент 157lb ft at 4000rpm Коробка передач шестиступінчаста механічна Снаряжена вага 1350кг (оцінка) Максимальна швидкість TBC 0-62mph TBC Fuel economy 44.8mpg CO2 119g/km .Суперники Volkswagen Golf, Ford Focus.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 − 1 =