Дорогий подарунок на весілля

У 15 років мені батько подарував відеокамеру. Надивившись передачу “Сам собі режисер”, я в місті камеру брав скрізь і всюди в надії вловити какой-нить момент і стати учасником телепередачі. Тільки-тільки пройшов теплий літній дощ, я схопив камеру і полетів на вулицю. Сів на лавку і став чекати на диво). І ось воно “чудо” стало в якості наших нових сусідів. Молода пара з дитиною поверталася додому. Раптом маленька дівчинка відірвалася від батьків і побігла вперед. Побачивши перед собою велику калюжу дівчинка в сандалики зайшла в неї і просто села. Ну зараз хтось отримає по своїй маленькій попці подумалося мені і продовжував знімати. Раптом тато дівчинки відставив убік свій дипломат і в своєму строгому костюмі сів поруч з дівчинкою в калюжу і став з нею грати. Мама стала голосно сміятися. У мене від побаченого просто відвисла щелепа. Я вже представив як отримую на телепередачі від Лисенкова подарунок)). Погравши ще трохи тато підняв дівчинку на руки, обійняв і поцілував її і дружину. Зупинивши запис я побіг додому.
Але з якихось причин мені так і не вдалося відправити касету на передачу і вона пролежала у мене в коробці, про існування якої я призабув.
Йшли роки. Ліза, дівчинка з касети росла у мене на очах. Щоразу виходячи науліцу покурити я бачив її грає на піску, повертається зі школи і в якийсь момент вже дорослу дівчину.

Але з якихось причин мені так і не вдалося відправити касету на передачу і вона пролежала у мене в коробці, про існування якої я призабув.
Йшли роки. Ліза, дівчинка з касети росла у мене на очах. Щоразу виходячи науліцу покурити я бачив її грає на піску, повертається зі школи і в якийсь
момент вже дорослу дівчину.
І одного разу, повернувшись з роботи, побачив на стіні під’їзду плакат “Тили-тили тісто. Тут живе наречена”. Від сусідів дізнався що Ліза виходить заміж. О боже, як швидко летить час, подумалося мені, тільки вчора я її знімав на камеру а сьогодні їй вже 19 і вона заміж виходить!
Кинувся до антресолі де зберігалася коробка з касетами. Там було штук 20 касет. Кожну почав переглядати. І знайшов 5 хвилинний фрагмент сімейної ідилії. Оцифрувати не склало труднощів. Записав на CD диск. Купив коробку і стрічку. На листочку написав “Найкращий подарунок від 83 кв. :)”, красиво упакував і відніс. Мене зустріла мати нареченого, подякувала, запропонувала зайти, я відмовився. Десь через тиждень раптом лунає наполегливий стукіт у двері. Відкриваю. Варто Ліза зі своїм батьком. Ридає і тягнеться мене обійняти. Запросив до себе.
У підсумку, дізнався що мати її померла коли вона ще була маленькою. Просто в один день мамі стало погано. Лікарям не вдалося врятувати. Что’то з серцем.
Ліза погано пам’ятала свою маму.

І ось коли вони витягли подарунки, вирішила з чоловіком подивитися що на диску. Розревілася побачивши маму, зателефонувала батькові а там вже вони кинулися до мене додому.
Йдучи, ще раз міцно обняла і сказала що це найкращий подарунок коли або подарований їй.
Стільки часу касета пролежала. І адже це було того варте, щоб в один хороший день зробити когось счасливим.
Даруйте правильні подарунки!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 + девять =