Як підвищити свою самооцінку

У двох словах, самооцінка – це ваша думка про себе та свої здібності. Він може бути високим, низьким або десь між ними. Хоча кожен час від часу має сумніви щодо себе, низька самооцінка може залишити вас почувати себе невпевнено і немотивовано. Можливо, ви зможете визначити кілька речей, які впливають на вашу думку про себе (можливо, над вами знущаються, або ви можете почувати себе самотніми), або це може бути загадкою. Так чи інакше, є купа речей, які ви можете зробити, щоб покращити свою самооцінку.

1. Будь добрий до себе

Докладіть зусиль, щоб бути добрим до себе, і, якщо ви все-таки підсунетесь, спробуйте кинути виклик будь-яким негативним думкам. Добре правило – говорити собі так само, як ви говорили зі своїми товаришами. Спочатку це може бути дуже важко, але практика робить ідеальною. Якщо ви хочете кілька покажчиків, ознайомтеся з нашими порадами щодо розмови.

2. Ти робиш

Порівнювати себе з іншими людьми – це надійний спосіб почати відчувати себе крихким. Спробуйте зосередити увагу на власних цілях та досягненнях, а не вимірювати їх проти чужих. Ніхто не потребує такого тиску!

3. Рух

Вправи – це прекрасний спосіб підвищити мотивацію, практикувати постановку цілей та формувати впевненість. Порушення поту також підштовхує організм до вивільнення ендорфінів, гормонів самопочуття.

4. Ніхто не ідеальний

Завжди прагніть бути найкращою версією себе, але також важливо визнати, що досконалість – нереальна мета.

5. Пам’ятайте, що всі роблять помилки

Вам доведеться робити помилки, щоб навчитися і рости, тому намагайтеся не бити себе, якщо ви забули натиснути CTRL + S у надзвичайно важливій задачі.

6. Зосередьтеся на тому, що ви можете змінити

Легко повіситись на всі речі, які знаходяться поза вашим контролем, але це не дасть багато чого. Натомість спробуйте зосередити свою енергію на визначенні речей, які знаходяться під вашим контролем, і бачити, що ви можете щодо них зробити.

7. Робіть те, що робить вас щасливими

Якщо ви витрачаєте час, займаючись тим, що вам подобається, ви, швидше за все, думаєте позитивно. Постарайтеся розкладати щодня трохи часу. Незважаючи на те, що ви витратили час на читання, приготування їжі чи просто причащання на дивані, якщо це зробить вас щасливими, знайдіть час для цього.

8. Відзначте дрібницю

Ви встали вчасно сьогодні вранці. Поставте галочку. Перемога. Святкування малих перемог – це прекрасний спосіб побудувати впевненість і почати почувати себе краще.

9. Будьте товаришем

Будучи корисним та уважним до інших людей, безумовно, підніме їх настрій, але це також змусить вас почувати себе досить добре

10. Оточіть себе підтримкою

Знайдіть людей, які змушують вас почувати себе добре і уникайте тих, хто схильний викликати ваше негативне мислення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × один =